CZ / EN
CZ / EN

Aktuálně

Pravdivý článek o fotografujících svatebních hostech

Tomáš Ostatní

Narazil jsem na vynikající článek pojednávající o svatebních hostech a jejich fotoaparátech / mobilech. Je to velmi výstižné čtení a všem budoucím nevěstám bych to doporučil k přečtení ;)

http://offbeatbride.com/2011/06/unplugged-wedding

Výběr ze svateb 2011: video slideshow

Tomáš Svatby

Tak jako každý rok, jsem i letos připravil video slideshow s výběrem svatebních fotografií za rok 2011. Jako svatební fotograf jsem v roce 2011 odfotil 26 svateb. Fotil jsem v dešti, větru, sněhu, v parných letních dnech, v poledne i za tmy, svatby ryze české i mezinárodní, svatby malinkaté i ve velkém, krátké i dlouhé, tradiční i neobvyklé. Inu, bylo toho opravdu hodně a zážitků mám z loňského roku nepřeberně, bylo by to na dlouhé vyprávění :)

Jako svatební fotograf jsem zažil spoustu horkých chvil a stresujících situcí (což je v této profesi běžné). Zároveň jsem ale měl možnost vidět tu neuvěřitelnou radost a štěstí v očích spousty lidí v jejich svatební den. A co víc, měl jsem možnost tyto jedinečné momenty jako fotograf zdokumentovat. A za to jsem moc vděčný. A jestli se mi podařilo zachytit všechny ty pomíjivé okamžiky a emoce? To můžete posoudit v níže uvedeném videu (nezapomeňte si poustit zvuk, hned to dostane jiný rozměr ;)

A jestli se třeba v roce 2012 na nějaké svatbě uvidíme, brzy nashledanou a budu se na vás moc těšit :)

TomNechte se nafotit na Mallorce

Tomáš Ostatní

Což takhle focení svatby nebo rande na Mallorce? Sen může být realitou. O víkendu 7.7.2012 fotím svatbu na Mallorce a budu tam s celou foto výbavou zhruba od 1.7. do 12.7. Přileťte a nafotím vám svatbu, předsvatební portréty, rande a třeba i fingované svatební portréty u moře ;) A to bez nákladů na mojí dopravu (už tam budu). Klidně si s sebou můžete přivézt svatební oblečení a můžeme nafotit svatební fotky i bez svatby. Prostě budu tam a jsem ochoten fotit za naprosto minimální ceny portréty, rande, i svatební fotky. Napište nebo zavolejte a domluvíme detaily (tomas.dolejsi@fotoradce.cz, 737 164 334). Těším se na vás na Mallorce :)


Mrkněte na můj Facebook, můžete to nasdílet svým známým.

 
Lukas Konvicka
lukas.konvicka@luktofoto.cz
+420 777 555 831 +420 777 555 831
 

 
Lroom.cz: Videokurz Adobe Lightroom   Svatební fotograf Tomáš Dolejší